Dovolená v Saalfelden Leogangu

Dovolená v Saalfelden Leogangu

Dobrodružstvím oplývající region Saalfelden Leogang se pyšní bohatou nabídkou - v zimě lyžování, snowboardování, běžky a zimní turistika, v létě horolezectví, golf, turistika a mnoho a mnoho jiného.

To vše najdete v tomto překrásném regionu, který se také může pochlubit nejrychlejší ocelovou skluzavkou světa Flying Foxx XXL

Dovolená v Saalfelden Leogangu

V regionu Saalfelden Leogang se určitě nudit nebudete. Pro milovníky adrenalinu je tento region jako stvořený, a to i díky Bikeparku. Na své si zde přijdou jak začátečníci, středně pokročilí, profesionálové, tak i malé děti v Kiddy parku.

Dovolená v Saalfelden Leogangu

Téměř nepřekonatelné množství výzev zde najdou nadšení horolezci. Saaalfelden Leogang nabízí kamenné pohoří, soutěsky, jeskyně a příkopy.

Ale pozor, tuto horskou krajinu neprojdete jinak, než s menšími zkušenostmi, lanem, hákem a samozřejmě zkušeným horským průvodcem.

Dovolená v Saalfelden Leogangu

Mezi další aktivity, které zde můžete absolvovat během léta, patří i horská turistika, cykloturistika, běh. A během zimy jsou pro návštěvníky nachystány možnosti pro lyžování, snowboard, běžky a zimní turistika.